(096) 0 190 190 Гаряча лінія

Краща кава на АЗК "NEON GROUP"

Кава від одного з перших  виробників в Німеччині, сучасні кавові машини з Швейцарії, зручні та красиві горнята  - ми зробили все, щоб наші клієнти насолоджувались найкращою кавою.

Кава Eilles

NEON купує виключно каву Eilles, яку багато вже років обсмажує і продає одна з найстаріших сімейних фірм Німеччини — компанія J.J.Darboven. Це суміш арабіки та робусти з інтенсивними післясмаком вишні та фундука, легкою гірчинкою та пряним ароматом. 

Кавові машины Franke

Нові та професійні кавомашини  FoamMaster800, що переводиться як «майстер піни», швейцарської фірмы Franke - точні, як швейцарські годиники. Ми інвестували в них, тому що саме вони бездоганно зберігають аромат свіжозмолотої кави і збивають молоко в густую піну, якая гарантирує ідеальний смак.

Горнята

Ми обрали горнята, які ідеально підійдуть до кращої кави. Наш вибір зупинився на зручних горнятах, котрі  не обпалюють руки, не втрачають форму, захищені від протікання, не вислизають з рук і, звичайно, підходять для авто.

Контроль якості води

Смак кави залежить від багатьох факторів, одним з яких є вода. Ми використовуємо  лише кришталево чисту  воду "Аляска" від компанії  IDS .                                                                          .

Сиропи Barlife

Французька компанія  Barlife вже 100 років виготовляє смачні і ароматні сиропи. Barlife використовує виключно натуральні складові , тому  сиропи з часом не псуються. Безкоштовно добавляйте до свого напою будь-який з сиропів, щоб отримати ще більше ріноманіття смаку.