(096) 0 190 190 Гаряча лінія
<span>nClub</span>Бонуси за кожну покупку на АЗК «NEON GROUP»

nClubБонуси за кожну покупку на АЗК «NEON GROUP»

Як працює
програма nClub?

 1. Отримати карту nClubДля отримання карти «nClub» необхідно здійснити купівлю товірв (послуг) в торгівельних точках мережі АЗК «NEON GROUP» на суму від 500,00 (п'ять сотень) гривень.
 2. Накопичуйте бали за покупкиПрограма лояльності «nClub» дозволяє накопичувати і вокристовувати бонусні бали при купівлі товарів і послуг на будь-якій з АЗК «NEON GROUP». Один бонусный балл равен одной гривне.
 3. Використовуйте бали при покупці товарів і послуг Участник програми має право розрахуватись бонусними балами за товари і послуги на будь-якій з АЗК «NEON GROUP», як в повній мірі, так і частково, згідно встановленому співвідношенню (1 бонусний бал: 1 грн.).

При покупці товарів чи послуг на будь-якій з АЗК «NEON GROUP», розраховуючись готівкою або банківською картою, на вашу карту «nClub» будуть нараховуватися бонусні бали від суми придбаних товарів (послуг), а саме на купівлю:

 • 1,0 % от суммы
 • 1,2 % от суммы
 • 2 % от суммы
 • Товари з магазину АЗК «NEON GROUP», окрім підакцизних товарів (алкоголь і тютюнові вироби)

  3 % от суммы

Власники карт «nClub» NEON дарує, окрім можливості накопичувати і витрачати бонусні бали, першими дізнаватись і безпосередньо бути участниками майбутніх акцій та розіграшів.

Детальні правила і умови участі в програмі nClub

 1. Один бонусний бал рівний одній гривні.
 2. Разом з картою «nClub» участник отримує чек з вказаним ПІН-кодом для даної карти «nClub» (ПІН-код унікальний для кожної карти «nClub»), котрий  необхідний для входу в особистий кабінет карти «nClub». Особистий кабінет є необхідним інструментом, що дозволяє в режимі реального часу переглядати  необхідну інформацію про рух (нарахування / використання) бонусних балів на власній карті «nClub», змінювати особисті анкетні дані, блокувати (розблокувати) власну карту «nClub». Вхід в особистий кабінет здійснюється на офіційному Web-сайті мережі АЗК «NEON GROUP» (www.neon.net.ua).
 3. Нарахування бонусних балів здійснюється протягом робочого дня, не пізніше 24 годин з моменту здійснення операції.
 4. В рамках участі в програми «nClub» встановлюється базовий термін, протягом якого учасники можуть використовувати накопичені ними бонусні бали. Такий термін встановлюється в кількості 3 (трьох) календарних місяців з моменту їх зарахування на карту «nClub». Невикористані учасником бали протягом зазначеного періоду будуть списані (анульовані) з карти «nClub» учасника.
 5. Участник програми має право розрахуватись бонусними балами за товари та послуги на будь-якій з АЗК «NEON GROUP», як в повній мірі, так і частково, згідно встановленому співвідношенню (1 бонусний бал: 1 грн.).
 6. У разі повернення товарів, придбаних раніше в торгівельних точках, нараховані за їх придбання бонусні бали анулюються, а використані - повертаються. При поверненні товару клієнт повинен надати чек, що ідтверджує нарахування бонусних балів.
 7. Крта «nClub» розрахована виключно для особистого використання особам, які є  учасниками програми «nClub». Бонусні бали, нараховані за результатами участі в програмі не можна передавати, продавати або будь-яким іншимм способом відчужувати на користь третіх осіб.
 8. Для блокування карти «nClub», в разі її втрати або пошкодження, а також для її розблокування учаснику необхідно звенутись до оператора будь-якої з АЗК «NEON GROUP», або самостійно заблокувати / розблокувати карту в особистому кабінеті участника на офіційному Web- сайті мережі АЗК «NEON GROUP» (www.neon.net.ua).
 9. Особа, яка бажає стати учасником програми "nClub" при заповненні паперової анкети, виданої на одній з АЗК «NEON GROUP» надає свої персональні дані для реєстрації в інформаціній системі програми «nClub». Заповнена анкета учасника являється обов'язковою умовой повноправної участї в програмї «nClub».
 10. Заповнена анкета учасника програми "nClub" підтверджує згоду (дозвіл) на надання права  на обробку (збір, реєстрацію, накопичення, зберігання, зміну, відновлювання, використанння, поширення, знищення і т.д.) персональних даних, зазначених в поданій ним анкеті, з метою персоніфікації особи як учасника програми  "nClub", в т.ч. для участі у всіх акціях і заходах  рекламного характеру, а також згоду на передачу його персональних данх третім особам з метою забезпечення їх обробки.
 11. Дані учасника, відмічені  в анкеті, являються конфіденційними. Доступ до них мають відповідальні особи, які забезпечують їх обробку, і сам учасник, а також ці дані можуть бути  передані за вимогою правоохоронних органів та інших органів відповідно до чинного  законодавства України.
 12. Учасник надає організатору (мережа АЗК «NEON GROUP») право повідомляти йому будь-яку інформацію комерційного і інформаційного характеру про програму (акції)  поштою, електронной поштою, телефоном і SMS.
 13. Для нарахування (використання) бонусних балів учасник повинен пред'явити карту «nClub» кажного разу при здійсненні покупки в торговій точці до закриття операції на касі.
 14. Організатор (мережа АЗК «NEON GROUP») має право вносити зміни в умови програми «nClub» (кількості бонусних балів, зарахованих за покупку, виключати окремі товари і послуги за які можливо розрахуватись бонусними балами, припинення програми в цілому, впровадження нових заходів), про що сповіщає учасників шляхом розміщення інформації в точках продажу та на офіційному Web-сайті мережі АЗК «NEON GROUP» (www.neon.net.ua).
 15. Організатор має право на свій розсуд, відмовити в видачі карти «nClub» вилучити або припинити її дію.
 16. Якщо під час реєстрації учасник надав не всі дані в виданій оператором мережі АЗК «NEON GROUP» анкеті обовязковій до  заповнення, або надані дані являються некоректними, організатор залишає за собою право не заносити їх до бази даних і, відповідно, не реєструвати учасника в програмі «nClub».