(096) 0 190 190 Гаряча лінія
Талони та паливні картки

Талони та паливні картки

Талони
«NEON»

  • Талони «NEON» - довірчий документ, підтверджуючий право його власника на отримання  на АЗК «NEON GROUP» визначеного  виду палива та кількості номиналом талона.
  • Різні номінали талонів дозволяють максимально врахувати побажання клієнтів.
  • Талон зручний та вигідний  паливний інструмент, що дозволяє зафіксувати ціну  на момент оплати.

Пред'явивши  талон на АЗК «NEON GROUP», клієнт отримує вказаний толоном об'єм та вид  палива , а також  касовий чек, що  полегшує  бухгалтерский облік та  контроль витрат нафтопродуктів на Вашому  підприємсті .Термін дії талону становить від 2 (двух)до  6 (шести) календарних місяців з  дня купівлі, невикористане паливо  за вказаний термін списується (анулюється). Купівля палива з використанням талона, надає можливість  зафіксувати ціну  нафтопродуктів на момент оплати и в подальшому на протязі  шести місяців отримувати його  на АЗК «NEON GROUP». Придбати талони «NEON» можна в офісі АЗК «NEON GROUP», що знаходиться  по вулиці урочище Кленове буд. 1А, село Руська  Поляна.

Талони «NEON» мають номінал:* Термін реалізації талонів 3 місяців з дня придбання.

10, 15,20, 40 літрів
10, 15, 20 літрів
10, 15, 20, 40 літрів
10, 15, 40 літрів
5,10, 15, 20,40 літрів

Паливні
КАРТИ

  • Фіксована на дату оплати (поповнення пливноі карти) ціна - заплативши «сьогодні», Ви отримуєте на паливну карту літри на суму сплати і застраховані від можливого підвищення цін «завтра»
  • Відсутність необхідності видачі готівки Вашим водіям - бажання окремих водіїв «заощадити», придбати за готівковий розрахунок дешевше, може привести до заправки Вашого автомобіля паливом з сумнівною якістю
  • Режим роботи проекта «Паливна карта« NEON» - «on-line», тобто всі операції з Вашеої карти фіксуються програмним комплексом в реальному часі - на момент їх проведення
Індивідуальна работа з клієнтом
Можливістьсть зберігати на одній карті декілька видів палива
Наявність готівкового і літрового гаманця на карті
Зберігання палива при втраті карти

Придбати паливні карти «NEON» можна в центральному офісі АЗК «NEON GROUP», який знаходиться в Черкаскій обл., Черкаський р-н, село Руська Поляна, Урочище Кленове буд 1А.